Reis

Ungari ja Austria pealinn Viin.

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

9 päeva

Vaatamisi

3959

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Hinna sees

sõit mugava bussiga
reisijuhi teenused
8 ööbimist koos hommikusöökidega
teemaksud
ekskursioonid

Reisi ajakava

1. päev

Sõit läbi Läti, Leedu. Ööbimine Varssavis hotellis* (2-kohalised toad).
2. päev

Hommikusöök. Sõit Varssavist Krakovisse - iidsesse kuningalinna. Jalutuskäik vanalinnas: Waveli kindlusloss, vanalinna hiiglaslik turuplats Rynek Glowny kangahallide, Maria kiriku, raekoja torni ja monumendiga Adam Mickiewiczile, Collegium Maius, Floriani värav ja Barbakan, Juliusz Slowacki teater. Ööbimine Krakovis hotellis (2-kohalised toad).
3. päev

Hommikusöök. Sõit Krakovist Viini. Ööbimine Viinis hostelis (2-kohalised toad)
4. päev

Hommikusöök. Ekskursioonid keiserlikus Viinis: Hofburg, Schönbrunni loss ja lossiaed, Ringstrasse, Riigiooper, Kunstiajaloo ja Loodusmuuseum, parlamendihoone, raekoda ja ülikoolihooned, peakatedraal Stephansdom ja Karli kirik, Viini kohvimajad, kunstnik Hundertwasseri maja. Austria kirjanik Kraus on öelnud: "Viini tänavad on sillutatud kultuuriga, teistes linnades katab neid asfalt." Ööbimine Viinis hostelis.
5. päev

Hommikusöök. Sõit Viinist Budapesti, kuhu jõuame lõunaks. Bussi- ja jalgsiekskursioon Budapestis: Gellérti mägi, kust avaneb ilus vaade Doonaule, Budale ja Pestile, võimas uusgooti stiilis hiiglasliku katedraaliga sarnanev Parlamendihoone, suurejooneline Kangelaste väljak ja linnapark; Vajdahunyadi loss; lossipalee, Mátyási kirik (lisatasu eest), Kaluribastion (lisatasu eest). Pealinna hing on Doonau jõgi, mis ühendab kaheksa sillaga vana ja uue linnaosa ühtseks kauniks tervikuks. Meiegi teeme laevasõidu Doonaul tuledesäras Budapestis (lisatasu eest). Ööbimine Budapestis hotellis*** (2-kohalised toad).
6. päev

Hommikusöök. Väljasõit väikesesse kunstnike linna Szentendresse. Võimalus külastada martsipanimuuseumi (lisatasu eest), samuti veinimuuseumi koos veinide degusteerimisega (lisatasu eest). Sõit Egerisse. Tutvume linna ja 13.sajandist pärineva Egeri kindlusega, mis on meilegi tuttav raamatust "Egeri tähted". Õhtusöök Kaunite Naiste Orus mustlasmuusika ja rahvatantsuga ning ungari veinidega (lisatasu eest). Ööbimine Egeri lähedal hotellis*** (2-kohalised toad).
7. päev

Hommikusöök. Sõit Slovakkiasse Kõrg-Tatratesse. Pealelõunal võimalus Tatranska Lomnicast 845 m kõrguselt tõusta kabiintõstukiga Skalnate Plesole 1751 m kõrgusele, matkata selle lähiümbruses, tõusta suusaliftiga Lomnicke Sedlole või sõita tõstukiga Lomnicky Stitile (2634 m), krooniks hingematvad vaated ja mägede ilu. Ööbimine Kõrg-Tatrate lähedal hotellis.
8. päev

Hommikusöök. Sõit Slovakkiast Poolasse. Õhtuks jõuame Bialystokki. Ööbimine hotellis (2-kohalised toad).
9. päev

Hommikusöök. Sõit Bialystokist läbi Leedu ja Läti koju.

Lisainfo

Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

Lisatasu eest:
 • pääsmed tasuliste vaatamisväärsuste juurde
 •  orienteeruvad hinnad:
 • reisikindlustus
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Ungari ja Austria pealinn Viin. 0 0 0 Anytime 9 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is