Reis

Hind15

Tarmo Pihlapi laulude õhtu 20.11

Väljasõit

20 Nov

Kestus

1 päev

Vaatamisi

1618

Kohti

30

reisikava

Väljasõit Võrust Muusikakooli eest kell 17.30. Lisapeatused on võimalikud kõigil marsruudile jäävates punktides, palume konsulteerida reisibürooga.!

Novembris teevad Eesti muusikud kummarduse Tarmo Pihlapile galakontsertidega „Oled puudu vaid Sa“. ABZ Reisid pakuvad võimalust osa saada Mooste Folgikojas toimuvast kontserdist.
Varalahkunud Tarmo Pihlap oli laulja, keda paljude arvates pole siiani keegi suutnud asendada. Oma professionaalsuse, andekuse ja lavakogemusega oli ta eeskujuks teistelegi muusikutele. Tema ilusate sõnade ja meloodiatega laule hoitakse au sees ning aastaid hiljemgi on laulja repertuaari paremikust antud välja mitmeid kogumikke. Tarmo Pihlap oli tohutult mitmekülgne muusik, kes lisaks laulmisele oskas mängida erinevaid pille ja võis üksi terve ansambli partiid lindistada. Lisaks edukale soolokarjäärile mängis ta ansamblites Varjud, Jüngrid, Melodica, Vana Toomas, Laine, Fix ja Palderjan.
Galakontsertidel esitavad Tarmo Pihlapi laule Koit Toome, Ivo Linna, Kalle Sepp, Jan Uuspõld, Dagmar Oja, Priit Pihlap, Meelis Punder, Evald Raidma, Viktor Vassiljev, Margus Kappel. Kõlavad tema poolt kuulsaks lauldud palad, mida rahvas tänaseni mäletab ja armastab.

 

Hind: 15 eurot

hinna sees

  • transport kontserdipaika Moostes ja tagasi

Lisatasu eest

  • Kontserdipilet. Eelmüügist ostes maksab täispilet 39 eurot, pensionärile 37 eurot, lapsele 7-15 eluaastat 25 eurot. Piletid palume igaühel endal hankida kas internetist piletilevi lehelt, Circle K tanklast või Selveri infoletist. Lisandub Piletilevi teenustasu 0.90 eurot iga pileti kohta.

Lisainfo

Tasumine:  ABZ Reiside kontole EE121010220003996017 SEB pangas 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
info@abz.ee
www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Tarmo Pihlapi laulude õhtu 20.11 15 0 30 20 Nov 1 päev

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com