Reis

Hind55

Tallinn ja Suur Tallinna Toidutänav 5. juuni 2021

Väljasõit

05 Jun

Kestus

1 päev

Vaatamisi

1154

Kohti

7

reisikava

500 meetrit maitseid: Suur Tallinna Toidutänav toob lauluväljakule Baltimaade mahukaima gastronoomiafestivali
4.-5. juunini 2021 toimub Tallinna Lauluväljakul esimest korda toidufestival “Suur Tallinna Toidutänav”. Seinast seina streefoodi maitsetega tulevad kohale Baltimaade, Soome ja Rootsi tegijad, kes täidavad ära 500-meetrise lauluväljaku peaallee.
Kahepäevasel festivalil saab maitsta viimaseid trende tänavatoidus – käsiburgeritest ja  poke bowl-idest itaalia jäätiseni. Tänavatoidu festivalil toimuvad parima streetfoodi ja burgeri valimised.
Lauluväljaku merepoolses osas esinevad erinevad eesti artistid ning luukase mitu DJ-ala. Samuti rajatakse töötubade ja mängudega lasteala ning suur Tivoli lõbustuspark nii lastele kui täiskasvanutele. Festivalile luuakse ka eraldi ala, kus külastajad saavad ise proffikokkade abiga valmistada oma originaalne tänavatoit.

Väljasõit kell 8.00 Võrust Muusikakooli eest (Vabaduse platsilt).
Jalasirutus- ja hommikukohvipeatus “Tikupoisis”.

Tallinnasse jõudes käime uudistamas Noblessneri kvartalit.
Kunagisest allveelaevade tehasest Noblessner ja seda ümbritsevast alast on saanud inimestele ja merele avatud sadamalinnak, mis 2020.aastal  võitis Vilniuses Baltimaade mainekama kinnisvaraauhinna kategoorias “parim linnaruumi uuenemine”.
Noblessneri ajalugu algas 1912. aastal, mil kaks Peterburi ärimeest – Emanuel Nobel (Alfred Nobeli vennapoeg) ja Arthur Lessner – rajasid siia toonase Tsaari-Venemaa tähtsaima allveelaevade tehase. Aastatel 1913–1917 ehitati siin kokku 12 moodsat allveelaeva. Eesti iseseisvudes lõppes Noblessneris küll allveelaevade tootmine, kuid veepealsete laevade ehitus ja remont kestsid siin 2018. aasta augustini.
Kvartali keskel asub Taivo Pilleri ja Mart Haberi ehitud jõulupuu. Eesti ühed esifloristid ja -disainerid asutasid 1998 koos kahe norra sõbraga ettevõtte Shishi, ning nende eesmärk – luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid – on tänaseks realiseerunud. Tänaseks on Shishi tooted saadaval Tokyo, Londoni, Pariisi, Rooma, Berliini ja Kopenhaageni kaubamajades ning disaini- ja lillepoodides kõikjal Euroopas ning eksporditakse üle maailma.
Vaata lähemalt https://noblessner.ee

Pärastlõuna veedame Lauluväljakul, kus toimub toidufestival Suur Tallinna Toidutänav. 
Loe ka: https://www.facebook.com/tlntoidutanav 

Hind: 55 eurot

hinna sees

  • 7-kohalise bussi kasutus
  • reisijuht-giidi teenused vastavalt programmile
  • toidufestivali Suur Tallinna Toidutänav pääse

Lisatasu eest

  • toitlustus

Lisainfo

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: http://www.haigekassa.ee/et/kontaktpunkt/euroopa-ravikindlustuskaart/

Tasumine: Ettemaks 100 eurot palume tasuda ABZ Reiside kontole 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist. Kogu reisiraha peab olema tasutud 31 päeva enne reisi. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.
Ülekandega tasumisel palume märkida selgitusse reisi nimi, kuupäev(ad) ja reisija nimi. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.
Reisi tühistamisel vähem kui 31 päeva enne reisi algust ei tagastata reisijale ettemaksu.

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

 

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Tallinn ja Suur Tallinna Toidutänav 5. juuni 2021 55 55 7 05 Jun 1 päev

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com