Reis

Straupe laat ja Põhja-Läti ettevõtted

Väljasõit

Every Monday

Kestus

1 päev

Vaatamisi

1249

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

reisikava

Väljasõit kell 8.30 Võrust Muusikakooli eest (Vabaduse platsilt). 

Straupes peetakse kaks korda kuus taluturgu, kus on müügil 50 km raadiuses tegutsevate väiketootjate kaupu. Laata peetakse küll juba kümmekond aastat, kuid viimastel aastatel on toimumiskohaks Straupe postijaam, mis asus vanal Tartu-Riia vahelisel kaubateel. Ka on liitutud võrgustikuga Slow Food.
Laadal viibimise aeg 11.00 – 13.00. Loe lähemalt: https://straupestirdzins.lv/lv

Terviselaboratooriumi külastus. Cēsisest mõne kilomeetri kaugusel asuv pereetteõte valmistab Läti marjadest tõmmiseid, destillaate ja viina. Kanged ja looduse aroomidest tulvil – just nii võiks kirjeldada jooke, mida  terviselaboratooriumis ehk Veselības Laboratorijas toodetakse. Tutvume ettevõttega ja degusteerime tooteid.
https://www.viahanseatica.info/et/objekts/stipro-dzerienu-daritava-veselibas-laboratorija/ http://www.veselibaslaboratorija.lv

Ettevõtte “Latvijas Ķiploks” külastus. See on bränd, mis esindab tervislikke, ohutuid ja kvaliteetseid tooteid, mis on valmistatud üksnes kohalikust küüslaugust. Pakutakse laias valikus küüslaugust valminud tooteid: värske küüslauk, küüslaugupulber ja graanulid, küüslaugu tee, küüslaugu ja küüslaugu õite pesto, marineeritud küüslaugu varred, küüslaugu kommid jne. https://www.celotajs.lv/lv/e/lvkiploks

Päeva lõpetame õhtusöögiga vabaõhupitsarestoranis „Vinkalni“. See on ettevõte, kes suvisel ajal avab oma kodu uksed ja pakub väliköögis külalistele pitsat. Sööme meiegi lõunaks pitsat ja mis veel toredam, igaüks valmistab oma pitsa endale ise! Räägime ettevõttest, sest lisaks pitsale on neile oluline nad ka Läti maitsed ja Läti toit. Õhtusöögi juurde kuulub ka magustoit ja kohv.
http://www.vinkalniesi.lv/brivdabas-picerija

Koduteele asume kell 19. Tagasi Võrus oleme kell 21.

Päevane marsruut kaardil: https://goo.gl/maps/ssDu1QG7zhjy36y38

 

Hind: 76 eurot (aastal 2020)

hinna sees

  • 23-kohalise bussi kasutus
  • reisijuht-giidi teenused
  • külastused ja degusteerimised vastavalt programmile
  • õhtusöök pitsarestoranis

Lisatasu eest

  • lisatoitlustus
  • soovi korral meditsiiniabikindlustus

Lisainfo

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: http://www.haigekassa.ee/et/kontaktpunkt/euroopa-ravikindlustuskaart/

Tasumine: Ettemaks 100 eurot palume tasuda ABZ Reiside kontole 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist. Kogu reisiraha peab olema tasutud 31 päeva enne reisi. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.
Ülekandega tasumisel palume märkida selgitusse reisi nimi, kuupäev(ad) ja reisija nimi. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.
Reisi tühistamisel vähem kui 31 päeva enne reisi algust ei tagastata reisijale ettemaksu.

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

 

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Straupe laat ja Põhja-Läti ettevõtted 0 0 0 Every Monday 1 päev

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is