Reis

Puhkus Kataloonias Costa Braval

Väljasõit

Igapäevaselt

Vaatamisi

1275

reisikava

Üldinfo:

Costa Brava, tõlkes metsik rannik, on atraktiivne ja populaarne kuurortpiirkond Vahemere ääres Kataloonias: ilusad liivarannad, head hotellid suurepärase toitlustamisega, maaliline loodus, palju päikest ning mitmekesine valik päevastest ja öistest ajaveetmiskohtadest, suur hulk vaatamisväärsusi nii lähiümbruses kui ka kaugemal.

Kataloonia pealinn, silmapaistvate arhitektuuri- ja kunstiväärtustega Barcelona jääb 55 km kaugusele. Kataloonia vaimu – ja usukeskus Montserrati mägiklooster meelitab turiste ja palverändajaid Musta madonna ja lummavate vaadetega kilomeetrikõrguselt saehambuliselt mäemassiivilt. Ekstravagantse sisustusega Figuereses asuv Dali teatermuuseum annab ilmeka näite 20.sajandi ühest tuntuimast maalikunstnikust Salvador Dalist.

1.päev

Transfeer Riiga. Lend Riia – Barcelona 13:30 – 16:10 (kohalikud kellaajad). Sõidame Costa Brava rannikule Calellasse, kuhu jääme järgnevaks 5 ööks. Õhtusöök hotellis.

2.päev

Hommikusöök hotellis.Vaba aeg, võimalus päev veeta mererannas või külastada veepargi, delfinaariumi ja loomaaiaga Marinelandi. Õhtusöök hotellis.

3.päev

Hommikusöök hotellis. Väljasõit Figueresesse, kus külastame kuulsat Dali teatermuuseumi, sürrealisti meeletu kunsti maailma.

Lõunasöök hotellis.

Peale lõunat sõidame Barcelonasse tutvuma vanalinnaga, mis on nagu loodud jalgsi avastamiseks.Naudime ligi 2 km pikkust puiesteed Ramblas, kus kihab elu ööpäev läbi, mida sisustavad puurilinnud, lillemüüjad, ajalehe- ja suveniiriputkad,kaardimoorid, muusikud ja miimid.Ekskursioon jätkub gooti linnaosas, kus me teele jäävad katedraal, Placa Reial ja teised ajaloolised hooned. Õhtul imetleme maagilise purskkaevu (Font magica) võimast vee, muusika ja värvide etendust.

4.päev

Hommikusöök hotellis. Ennelõuna vaba: saab päikest võtta ja meres supelda.

Pealelõunal külastame Barcelonast 50 km kaugusel asuvat katalaani rahvuslikku pühamut Montserrati kloostrit, kuhu tulevad aastas sajad tuhanded palverändurid, turiAstid ja mägironijad. Suured teened on selle koha kujundamisel loodusjõududel ja korrosioonil, andes mäele harvanähtava saehambulise kuju. Kloostrikirikus hoitakse Kataloonia pühaku neitsi Maria, tõmmunäolise La Moreneta kuju.

5.päev

Hommikusöök hotellis. Tänase päeva pühendame tutvumaks Katalaani modernismi väljapaistvaima arhitekti Antonio Gaudi loominguga, mida on Barcelonas üllatavalt palju.Kuulsaim neist on ekstsentriline Sagrada Familia kirik, mille valmimist loodetakse näha 2026 aastal. UNESCO poolt maailma pärandi osaks loetav Güelli park on Gaudi kõige värvikam teos. Aedlinnaks kavandatust teostus ainult väike osa, põhiliselt dekoratiivsed hooned ja maastikuaiad. Soovijad saavad külastada ka ebaharilikku, mitte ühegi sirge seinaga kaheksakorruselist kortermaja Casa Mila, mis sai nimeks La Pedrera (Kivimurd).

Võimalus lõunasöögiks tellida Hispaania rahvuslikku riisirooga paellat või uudistada Kataloonia ilusaimat ja kuulsaimat toiduturgu La Boqueriat (aadressil La Rambla 91).

6.päev

Hommikusöök.

Vaba aeg.Transfeer lennujaama. Lend Barcelona – Riia 17:10 – 21:24 (kohalikud kellaajad).

Tagasisõit Riiast reisi lähtekohta.

hinna sees

 • transfeer Riiga ja Riiast tagasi
 • lennupiletid lendudele Riia – Barcelona ja Barcelona – Riia (Air Balticu liinilennud
 • lennujaamamaksud, käibemaks
 • Kataloonias sõit kohaliku ja mugava bussiga
 • majutus 5 ööd Costa Brava rannikul valitud hotellis *** (2 in toad), 5 hommikusööki, 5 õhtusööki
 • eestikeelsed ekskursioonid, giidi teenus

Lisatasu eest

 • ühene majutus hotellis
 • tervisekindlustus, mille hind sõltub vanusest, kallim vanusele alates 66 a. Soovitame vormistada reisitõrkekindlustuse.
 • Dali teatermuuseum 10 € (rühmahind)
 • Güelli park u.6 € (rühmahind)
 • Sagrada Familia u. 28 € (rühmahind koos giidiga), tudengid ja noored alla 18 a 22 €/in ja lapsed alla 11 a 8 €/in.
 • Casa Mila al 22 € täispilet, tudengid ja seeniorid 65+ 16,50 €, lapsed 7-12 a 11 €.

Lisainfo

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv EV pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: http://www.haigekassa.ee/et/kontaktpunkt/euroopa-ravikindlustuskaart/

Lennuinfo

Äraantav pagas: see võib kaaluda kuni 23 kg mõõtudega 32x84x56 cm.Kui 2 või enam reisijat reisivad grupina (näit perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritaks kontrollitud pagasi kaalupiirang , kuid pagasi ühe ühiku kaal ei või ületada 32 kg.

Käsipagas: reisija võib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike asjade kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keeletud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites , kokku kuni 500 ml.

Oluline teada:

Ekskursioonipäevade järjekord reisikavas võib muutuda.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisikavas.

 

Viisa ja dokumendid

Hispaaniasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba.Siseneda saab kehtiva passi kui ka ID-kaardiga.

Tasumine: Ettemaks 100 eurot palume tasuda ABZ Reiside kontole 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist. Kogu reisiraha peab olema tasutud 31 päeva enne reisi. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.
Ülekandega tasumisel palume märkida selgitusse reisi nimi, kuupäev(ad) ja reisija nimi. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.
Reisi tühistamisel vähem kui 31 päeva enne reisi algust ei tagastata reisijale ettemaksu.

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

 

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Puhkus Kataloonias Costa Braval 0 0 0 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is