Reis

Hind250

Põhja-Poola ja ajalooline Preisimaa 19.-23.juuni 2018 VÄLJA MÜÜDUD

Väljasõit

19 Jun

Kestus

5

Vaatamisi

2708

VÄLJA MÜÜDUD!

reisikava

1.päev T 19.06
Väljasõit Tartust kell 6.00 kokkulepitud kohast. Sõit läbi Baltikumi. Õhtuks jõuame Kirde-Poola Masuuria järvede piirkonda. Majutus hotellis.

2.päev K 20.06
Hommikusöök. Külastame kuulsat ajaloolist paika, Hitleri 80 punkrist koosnevaid varemeid, kus asus füüreri peakorter „Hundikoobas“, mida ta kasutas aastatel 1941-44. Seinte paksus ulatus toona 6 meetrini, asus suurel maa-alal, mille hitlerlased õhkisid 1945. aasta jaanuari lõpus. 20. juulil 1944 tegi kolonel Claus von Stauffenberg siin ebaõnnestunud atendaadikatse Hitlerile.

Seejärel käime samas lähedal asuvas miniatuuride pargis ehk Mazurolandias, kus on justkui peopesal eksponeeritud Masuuria piirkonna kõige kuulsamad hooned www.mazurolandia.pl

Sõidame  Swieta Lipkasse, kus käime tutvumas Põhja-Poola kauneima barokse palverändurite kirikuga, mis on kuulsaks saanud oma orelikontsertide poolest. Barokne orel hämmastab külastajaid liikuvate kujude ja isemängivate muusikainstrumentidega.

Õhtuks sõidame vanasse ülikoolilinna ja ühtlasi ka Mikołaj Koperniku sünnilinna Torunisse (250 km). Majutus Torunis. Soovi korral ühine õhtusöök (lisatasu, a´ 9 eurot, pearoog ja magustoit).

3.päev N 21.06
Hommikusöök. Linnaekskursioon Torunis kohaliku giidi saatel. Visla jõe kaldal asuv Torun, mis jäi sõjast puutumata, on üks Poola ilusamaid linnu, mille süda on kantud ka UNESCO maailmapärandisse.

Lisaks sellele, et Torun on tuntud kui Koperniku sünnilinn, on koha uhkuseks ka sealsed präänikud. Külastame präänikumuuseumi, kus meid pühendatakse Toruni präänikute ajalukku, maitsetesse, valmistamise saladustesse, ja seda kõike keskaegse präänikumeistri ning tema abiliste juhendamisel. http://www.muzeumpiernika.pl/

Õhtuks sõidame Gdanskisse (170 km). Majutus Gdanskis hotellis.

 4.päev R 22.06
Hommikusöök. Kolmiklinnadest Gdynia-Sopot-Gdansk on viimane tõeline juveel, olles kogu oma olemasolu jooksul iseseisev hansalinn. Lonkida ilusal kevadpäeval Pikal Turul, mida palistavad punakates värvitoonides muinasjutuliselt kaunid patriitsimajad, ja tunda elust mõnu – see on olnud aastasadu selle Läänemereäärse linna elanike ja külaliste meelisajaviide. Ülevaatlik linnaekskursioon ajaloolises keskuses, mis näeb välja nii nagu oma hiilgeaegadel paarsada aastat tagasi.  Gdanski loomaaia külastus.

 Edasi sõidame Malborki, kus külastame võimsat ja majesteetlikku kindluslossi, mis on suurim telliskividest ehitatud kindlus maailmas (UNESCO maailmapärandi nimekirjas) ning mis sai ordu keskuseks pärast seda, kui ordu 14.sajandil oma peakorteri Veneetsiast ära tõi.

Õhtuks sõidame Mikolajkisse, Masuuria suvepealinna. Majutus Mikolajkis hotellis. Soovi korral õhtusöök hotellis (10 eurot, lisatasu).

 5.päev L 23.06

Hommikusöök. Sõit läbi Poola, Leedu ja Läti koju.

 

Hind: 250 eurot

hinna sees

 • bussikasutus sh teemaksud, parkimistasud
 • reisijuht-giidi teenus
 • 4 ööbimist hotellis (2-3-kohalistes tubades)
 • 4 hommikusööki
 • reisiteenuste puhul rakendatakse käibemaksu erikorda KMS par 40 alusel

Lisatasu eest

 • lõuna ja/või õhtusöögid
 • meditsiiniabikindlustus õpilane ca 6 eurot; tk 8 eurot
 • pääsmed vastavalt programmile (2017 a seisuga):
 • Hundikoobas 18 zlotti / 4.50 eurot, õpilane 13 zlotti / 3.25 eurot (kohalik giid ja pilet)
 • Miniatuuride park 24 zlotti / 6 eurot
 • Toruni ja Gdanski vanalinna jalgsiekskursioon
 • Präänikumuuseum Torunis 12 zlotti / 3 eurot
 • Malborki kindlusloss 40 zlotti / 10 eurot, õpilane 30 zlotti / 7.50 eurot (kohalik giid ja pilet)
 • Gdanski loomaaed 25 zlotti u 7 eurot

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv  pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

Tasumine. 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist palume teha ettemaks 100 eurot inimese kohta. Kogu reisi maksumus peab olema tasutud hiljemalt 31 päeva enne reisi algust. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Kooli 6, Kagukeskus
Võru 65606
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Põhja-Poola ja ajalooline Preisimaa 19.-23.juuni 2018 VÄLJA MÜÜDUD 250 250 0 19 Jun 5

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is