Reis

Hind359

Peterburi 7.-9. august 2020 REIS JÄÄB ÄRA!

Väljasõit

07 Aug

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

6876

reisikava

REIS JÄÄB KUJUNENUD OLUKORRA TÕTTU ÄRA!

St.Peterburg – Petrograd – Leningrad – St.Peterburg. Idanaabrite metropol on tõeline turismimagnet oma vaatamisväärsuste ning rikkaliku ja köitva ajalooga. Siin avaneb täies ilus kunagiste Venemaa valitsejate rõõmuks loodud hiilgus. Graniiti aheldatult voolab linna südames Neeva jõgi, mille kallastel asuvad maailma suurimad muuseumid ja kirikud. Rohkem kui 42 saareks jaotunud linn on võrratu igal aastaajal

1. päev R 7. august
Väljasõit:
kell 5.00 Võrust Muusikakooli eest (Vabaduse 5)
kell 6.00 Tartust Vanemuise teatri alumisest parklast
kell 7.45 Rakverest Aqva Hotel & Spa esisest parklast.
Piiriületus Narvas. Sõidame Peterhofi – Venemaa Versaille´sse. Seitsmest pargist, paleedest ja paviljonidest ning sadadest purskkaevudest ja skulptuuridest koosnev šedööver. Lisaks paljudele lossidele, purskkaevudele on siin ka puiesteed, metsarajad ja Soome lahe kallas.
Õhtuks jõuame Neevalinna Peterburi, ainulaadsesse baroksesse ja klassitsistlikku miljonilinna.
Kell 19.00 tunnine laevasõit kanalitel. (Marsruuti vaata: http://www.rivertram.ru/ Terve laev on ainult meie grupi käsutuses ning giid saab kasutada mikrofoni ning mööduvatest objektidest rääkida.)
Majutus hotellis Azimut: https://en.azimuthotels.com/Russia/azimut-hotel-saint-petersburg/

Päevane marsruut kaardil: https://goo.gl/maps/BNLh6LCr7RB2

2. päev  L 8. august
Hommikusöök hotellis.
Ekskursioonipäev tutvumaks Peterburi ajaloo ja vaatamisväärsustega.
Sõidame linna südamesse ning tutvume Peeter-Pauli kindlusega, mida peetakse ka Peterburi linna alguspunktiks. http://www.spbmuseum.ru/themuseum/museum_complex/peterpaul_fortress/?lang_ui=en
Külastame Ermitaaži kuulsat kunstikogu. https://www.hermitagemuseum.org/wps/portal/hermitage/
Lõunasöögipaus linnas (giid annab juhised, kus süüa ja mida süüa). Võimalus ka ühiseks lõunasöögiks Vene Muuseumi kohvikus (lõuna hind 10 eurot).
Liikudes linnas otsime üles ja räägime veel paljudest kuulsatest Peterburi vaatamisväärsustest. Oma endises hiilguses seisev Iisaku katedraal, mida ehitati 40 aastat ja mis oli Peterburi peakirikuks 1858-1922.
Lisaks näeme linnas veel mitmeid erinevaid objekte. Senati väljakul seisab Vaskratsanik – suurepärane monument Peeter I- le, kelle hobune tallab surnuks reetmist sümboliseeriva mao. Linna tuiksoon Nevski prospekt, mis on alati rahvarohke ja kiirustav. Võimas Kaasani kirik, mis meenutab Püha Peetri kirikut Vatikanis. Vene rahvusromantilises stiilis Lunastaja kirik „Spas na krovi”, mis on ehitatud kohale, kus Vene tsaar Aleksander II sai 1881 a. surmavalt haavata. Eriline vaatamisväärsus on juba selle kiriku mosaiiktehnikas kaunistused.
Õhtupoolikul vaba aeg linnas ise ringi liikumiseks.
Kell 19.30 soovijatele venepärane õhtusöök trahteris Maša ja Karu koos folklooriprogrammiga (hind 18 eurot, 3-käiguline menüü (salat kurgi ja kanamaksaga, praetud sealiha praetud sibulate ja seentega, keedukartul küla moodi, õunapirukas pohladega, leib, sai, kohv/tee, vesi, morss, piim) http://www.tarispb.ru/guide/cnt/restoran-traktir-masha-i-medved ).
Soovi korral läheme koos vaatama öist sildade avamist Neeva jõel. Koos minnakse, kui huvilisi on vähemalt 15.
Majutus samas hotellis.

Päevane marsruut kaardil: https://goo.gl/maps/PaX7r8VrRUF2 (Loomulikult puudutatakse toimuva linnaekskursiooni ajal palju rohkemat, kui sellel kaardil näha.)

3. päev P 9. august
Hommikusöök hotellis.
Külastame Peterburis asuvat Jussupovi paleed. Palee on olnud koduks Venemaa rikkaimale ja mõjukaimale perekonnale ning peidab endas uskumatuid rikkusi. Hoone interjööri loomisel on kasutatud ohtralt kulda ning maja peidab endas ka teatrisaali. https://www.yusupov-palace.ru/en
Seejärel käime supermarketis (lõunasöögi ostmise võimalus poes) ja alustame koduteed üle Narva piiripunkti. Koju jõuame õhtuks.

Päevane marsruut kaardil: https://goo.gl/maps/gzYNHEp9NXv

 

Hind: 359 eurot 

hinna sees

 • bussikasutus (48-kohaline buss)
 • 2 ööbimist hotellis Azimut koos hommikusöögiga (2-kohalistes tubades)
 • viisa registreerimistasu hotellis
 • parkimistasud
 • Vene viisa koos kohustusliku tervisekindlustusega (hind 65 eurot)
 • eestikeelne reisijuht-giid
 • tunnine laevasõit kanalitel
 • tasuliste vaatamisväärsuste pääsmed:
  – Peterhofi pargid
  – Ermitaaž
  – Peeter-Pauli kindluse komplekspilet
  – Lunastaja kirik “Spas na krovi” (Mosaiigikirik)
  – Jussupovi palee

Oma viisa olemasolul on paketi hind 65 eurot soodsam.

Lisatasu eest

 • lisatoitlustus
 • rahvuslik õhtusöök koos folklooriprogrammiga 18 eurot

Viisainfo

 • Viisa hind ei sõltu reisija vanusest.
 • Viisa vormistamiseks on reisikorraldajale 1. juuliks 2020 vaja esitada pass, täita ankeet (eestikeelse ankeedi saadame meie) ja üks foto. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu/viisa kehtivusaja lõppu. ABZ Reisid ei vastuta viisatingimuste muutumise eest.
 • Nõuded fotole: värvifoto 3,5X4,5 cm heledal taustal, selge näo kujutisega otsevaates; inimene ei tohi kanda tumedate klaasidega prille või peakatet (välja arvatud kodanikud, kes rahvusliku või usulise kuuluvuse tõttu on kujutatud ka passifotol peakattega). Foto ei tohi olla vanem kui 6 kuud tagasi pildistatud. Inimene peab olema fotol kujutatud õlgadeni. Näo kujutis peab olema foto keskosas, näoilme peab olema neutraalne, ilma naeratuseta, suu suletud.

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta pass, milles on Vene viisa.

Tasumine. 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist palume teha ettemaks 100 eurot inimese kohta. Kogu reisi maksumus peab olema tasutud hiljemalt 31 päeva enne reisi algust. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Peterburi 7.-9. august 2020 REIS JÄÄB ÄRA! 359 0 0 07 Aug 3 päeva

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is