Reis

Hind304

Peterburi 11.-13. mai 2018 Välja müüdud

Väljasõit

11 May

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

2530

VÄLJA MÜÜDUD!

reisikava

Üldinfo:
St.Peterburg – Petrograd – Leningrad – St.Peterburg. Idanaabrite metropol on tõeline turismimagnet oma vaatamisväärsuste ning rikkaliku ja köitva ajalooga. Siin avaneb täies ilus kunagiste Venemaa valitsejate rõõmuks loodud hiilgus. Graniiti aheldatult voolab linna südames Neeva jõgi, mille kallastel asuvad maailma suurimad muuseumid ja kirikud. Rohkem kui 42 saareks jaotunud linn on võrratu igal aastaajal.

1. päev R 11. mai
Väljasõit varahommikul. Piiriületus Luhamaal.
Pealelõunal jõuame Puškinisse. Suundume Tsarskoje Selo’sse, kus külastame parki ja Katariina lossi (ca kell 15), sealhulgas merevaigutuba. http://eng.tzar.ru/
Õhtuks jõuame Neevalinna Peterburi, ainulaadsesse baroksesse ja klassitsistlikku miljonilinna. Esmatutvus linnaga. Käime vaatamas suurt Venemaa maketti. Rohkem kui 800 m2 leiab külastaja Venemaa linnade ja regioonide maketid koos liikuvate rongide ja autodega, heli ja valgusefektidega ning pisikeste inimkujudega. https://grandmaket.ru/en/
Majutus Peterburis hotellis A-Hotel Fontanka https://en.azimuthotels.com/Russia/a-hotel-fontanka-saint-petersburg/

2. päev L 12. mai
Hommikusöök hotellis.
Ekskursioonipäev tutvumaks Peterburi ajaloo ja vaatamisväärsustega. Sõidame linna südamesse ning tutvume Peeter-Pauli kindlusega, mida peetakse ka Peterburi linna alguspunktiks. http://www.spbmuseum.ru/themuseum/museum_complex/peterpaul_fortress/?lang_ui=en
Lõunasöögipaus linnas (giid annab juhised, kus süüa ja mida süüa). Soovi korral võime korraldada teise reisipäeva lõunasse ühise söögi Vene muuseumi kohvikusse. Hinnad 480-700 rubla (3-käiguline lõunasöök).
Külastame Ermitaaži kuulsat kunstikogu. https://www.hermitagemuseum.org/wps/portal/hermitage/
Liikudes linnas otsime üles ja räägime veel paljudest kuulsatest Peterburi vaatamisväärsustest. Oma endises hiilguses seisev Iisaku katedraal, mida ehitati 40 aastat ja mis oli Peterburi peakirikuks 1858-1922. Senati väljakul seisab Vaskratsanik – suurepärane monument Peeter I- le, kelle hobune tallab surnuks reetmist sümboliseeriva mao. Linna tuiksoon Nevski prospekt, mis on alati rahvarohke ja kiirustav. Võimas Kaasani kirik, mis meenutab Püha Peetri kirikut Vatikanis. Vene rahvusromantilises stiilis Lunastaja kirik „Spas na krovi”, mis on ehitatud kohale, kus Vene tsaar Aleksander II sai 1881 a. surmavalt haavata. Eriline vaatamisväärsus on juba selle kiriku mosaiiktehnikas kaunistused. Kindlasti käime sõitmas ka metrooga.
Õhtul kell 19.00 1,5 tunnine laevasõit kanalitel. (Marsruuti vaata: http://www.rivertram.ru Terve laev on ainult meie grupi käsutuses ning giid saab kasutada mikrofoni ning mööduvatest objektidest rääkida.)
Majutus samas hotellis.

3. päev P 13. mai
Hommikusöök hotellis.
Lahkume Peterburist. Sõidame Peterhofi – Venemaa Versaille´sse. Seitsmest pargist, paleedest ja paviljonidest ning sadadest purskkaevudest ja skulptuuridest koosnev šedööver. Lisaks paljudele lossidele, purskkaevudele on siin ka puiesteed, metsarajad ja Soome lahe kallas.
Seejärel käime supermarketis (lõunasöögi ostmise võimalus poes) ja alustame koduteed üle Narva piiripunkti. Koju jõuame hilisõhtul.

 

Hind: 304 eurot 

hinna sees

 • bussikasutus (48-kohaline buss)

 • 2 ööbimist hotellis koos hommikusöögiga (2-kohalistes tubades)

 • viisa registreerimistasu hotellis

 • parkimistasud

 • Vene viisa koos kohustusliku tervisekindlustusega (hind 65 eurot)

 • eestikeelne reisijuht-giid

 • 1,5-tunnine laevasõit kanalitel

 • tasuliste vaatamisväärsuste pääsmed (kurss 1 euro = 65 rubla)

täiskasvanud / õpilased

Tsarskoje Selo Katariina palee

1000 rbl / 700 rbl/ alla 16 a tasuta

Peterhoff

700 rbl /350 rbl

Ermitaaž

600 rbl / tasuta

Peeter-Pauli kindluse komplekspilet

650 rbl /350 rbl

Metroopilet

31 rbl

Muuseum „Suur Venemaaa makett“

400 rbl /200 rbl

Lisatasu eest

 • lisatoitlustus

Viisainfo

 • Viisa hind ei sõltu reisija vanusest.
 • Viisa vormistamiseks on reisikorraldajale vaja esitada pass, täita ankeet (eestikeelse ankeedi saadame meie) ja üks foto. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu/viisa kehtivusaja lõppu. ABZ Reisid ei vastuta viisatingimuste muutumise eest.
 • Nõuded fotole: värvifoto 3,5X4,5 cm heledal taustal, selge näo kujutisega otsevaates; inimene ei tohi kanda tumedate klaasidega prille või peakatet (välja arvatud kodanikud, kes rahvusliku või usulise kuuluvuse tõttu on kujutatud ka passifotol peakattega). Foto ei tohi olla vanem kui 6 kuud tagasi pildistatud. Inimene peab olema fotol kujutatud õlgadeni. Näo kujutis peab olema foto keskosas, näoilme peab olema neutraalne, ilma naeratuseta, suu suletud.

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta pass, milles on Vene viisa.

Tasumine. 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist palume teha ettemaks 100 eurot inimese kohta. Kogu reisi maksumus peab olema tasutud hiljemalt 31 päeva enne reisi algust. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Kooli 6, Kagukeskus
Võru 65606
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Peterburi 11.-13. mai 2018 Välja müüdud 304 0 0 11 May 3 päeva

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is