Reis

Leedu merevaigurannik

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

3516

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Kirjeldus

Reisi eesmärgiks on tutvuda Leedu rannikualade linnade ja põneva loodusega. Põgusalt tutvume ka sadamalinna Klaipedaga. Räägime loomulikult merevaigust ning külastame Palanga merevaigumuuseumi. Sõidame praamiga Kura säärele, kus tutvume sääre tekkeloo ning selle huvitava pinnamoega.

Ööbimiskohaks on kuulus kuurortlinn Palanga. Hotell asub mereranna ja jalakäijate tänava läheduses.

Hinna sees

bussisõit
praamisõit
ööbimised hotellis
reisijuhi teenused
vaatamisväärsuste piletid

Reisi ajakava

1. päev

RIIA - ŠIAULIAI RISTIMÄGI - PALANGA Sõit läbi Eesti-Läti-Leedu. Vahepeatus kehakinnituseks Riias, lätlaste kuulsaimas toitlustus- ja puhkekohas „Lidos“. Sõit Leetu. Ristimägi - katoliiklaste pühapaik, mida on külastanud ka Rooma paavst. Õhtuks jõuame Palangasse, võimalus jalutada mererannal ja randumissillal. Majutus Palangas hotellis (2-kohalised toad).
2. päev

KURA SÄÄR - SMYLTINE MEREMUUSEUM-AKVAARIUM - DELFINAARIUM -NÕIAMÄGI - NIDA - KLAIPEDA Hommikusöök. Sõidame praamiga üle Kura lõuka. Kura säär on umbes 100 km pikkune ja mõne kilomeetri laiune kitsas poolsaar, mis ühineb mandriosaga Kaliningradi oblastis. Meie teeme ringsõidu Leedule kuuluvalKlaipeda - on see sakslaste või leedukate linn? Vaatame üle keskväljaku ja linna sümboli Tharau Annekese. alal, mida tuntakse ka Neringa nime all. Külastame Smiltyne meremuuseum-akvaariumi ja delfinaariumi. Muuseum asub restaureeritud kindluses, kus on väljapanekud laevanduse ajaloost, laevamudelitest, navigatsiooniriistadest, aga ka akvaariumid, kus on võimalik näha nii Läänemere kui ka troopiliste merede kalu. Rikkalik on korallide ja merikarpide kollektsioon. Kõige põnevam on kindlasti delfiinide etendus. Juodkrante lähedal jalutame Nõiamäel ja vaatame üle puuskulptuuride pargi, mis on valminud Leedu muistendite ainetel. Nida lähedal asuvad umbes 70 m kõrgused rändliivaluited. Kõrbeskäija tunne tekib luidetel jalutades tõesti, ega ilmaasjata kutsuta Neringat ka Leedumaa Saharaks. Klaipeda - on see sakslaste või leedukate linn? Vaatame üle keskväljaku ja linna sümboli Tharau Annekese. Majutus Palangas samas hotellis.
3. päev

PALANGA MEREVAIGUMUUSEUM Hommikusöök. Külastame Palanga merevaigumuuseumi. Lõuna paiku alustame tagasiteed. Koju jõuame hilisõhtul

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv  pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/arstiabi_val/euroopa-ravikindlustuskaart

NB! Reisija on kohustatud tutvuma  ABZ Reiside reisitingimustega: www.abz.ee

Lisatasu eest:
 •  lõunasöök „Lidos“
 •  merilõvide etendus
 • pildistamine/filmimine meremuuseum-akvaariumis
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Leedu merevaigurannik 0 0 0 Anytime 3 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is