Reis

Kuramaa

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

1800

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Hinna sees

sõit mugava bussiga
2 ööbimist hotellis koos hommikusöökidega
reisijuhi teenused

Reisi ajakava

1. päev

Väljasõit kokkulepitud kohast. Sõit Riiga. Teel räägime Lätimaast ja lätlastest. Jalgsiekskursioon Baltimaade suurimas linnas, mis aastal 2001 tähistas oma 800. sünnipäeva - Mustpeade maja, Peetri kirik, Jakobi kvartal ja Püssirohutorn, Kolm venda, Toomkirik ning Lätimaa iseseisvuse sümbol Vabadussammas. Lõunasöök Lidos, rahvuslikus stiilis söögikohas. Laumas - ühe talu looduspark, kus olemas seikluslik õpperada mesilaste elu tundmaõppimiseks. Rada lõpeb praktilise osaga - erinevate meesortide maitsmisega. Ventspils - kaasaegne sadamalinn, kus kunagise Kuramaa hertsogiriigi hiilgust tuletab meelde osaliselt restaureeritud vanalinn. Võimalus "Hertsog Jakobiga" Venta jõel sõita ja tutvuda kinna ja vabasadamaga. Ööbimine Ventspilsis.
2. päev

Hommikusöök. Mereäärne vabaõhumuuseum Ventspilsis. Mazbanitis - auruvedur vagunitega, mis sõitis Läti kalurikülade vahel veel 20. saj. alguses ja on tänapäeval turistide teenistuses. Liivi ordu loss ja ekspositsioon "Elav ajalugu". Võimalus külastada Ventspilsi veeparki . Sõit Kuldigasse, mille sümboliteks on vana telliskivisild ja Euroopa kõige laiem kosk Venta jõel. Ööbimine Kuldigas.
3. päev

Hommikusöök. Sabile linnake on kantud Guinessi rekordite raamatusse kui Euroopa põhjapoolseim viinamarjakasvatusala. Lisaks Sabile Veinimäele külastame Pedvale vabaõhu-kunstimuuseumi, kus tegu erinevatest materjalidest omapäraste installatsioonidega, millega tutvudes saab läbi käidud vaheldusrikas rada kaunis jõeorus. Sabile lähedal asuv suvekelgurada pakub nii närvikõdi kui ka lihtsalt lustimise rõõmu. Jaunmokas - lühitutvus lossiga, mille ehteks on Riia 700. aastapäevale pühendatud piltidega kahhelkividest ahi. Sõit koju.

Lisainfo

Lisatasu eest:
 • tasuliste ettevõtmiste ja sissepääsude piletid
 • lõunasöök Lidos
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Kuramaa 0 0 0 Anytime 3 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is