Reis

Kuramaa ja Leedu merevaigurannik

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

4 päeva

Vaatamisi

1443

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Hinna sees

sõit mugava bussiga
praamisõit Kura säärele
reisijuhi teenused
3 ööbimist hotellis koos hommikusöögiga

Reisi ajakava

1. päev

Sõit Riiga. Lõunasöök lätlaste kuulsaimas rahvuslikus stiilis söögikohas Lidos. Jaunmokase lossi külastus. Ventspils - kaasaegne ja roheline sadamalinn, kus kunagise Kuramaa hertsogiriigi hiilgust tuletab meelde osaliselt restaureeritud vanalinn. Võimalus "Hertsog Jakobiga" Venta jõel sõita ning tutvuda linna ja vabasadamaga. Ööbimine Ventspilsis.
2. päev

Hommikusöök. Mereäärne vabaõhumuuseum Ventspilsis. Kuldiga - linn, mille sümboliteks on vana telliskivisild ja Euroopa kõige laiem kosk Venta jõel. Sõit Palangasse . Jalutame botaanikaaias ja mere ääres. Ööbimine Palangas.
3. päev

Hommikusöök. Kura säär - umbes 100 km pikkune ja mõne kilomeetri laiune kitsas poolsaar, mis ühineb mandriosaga Kaliningradi oblastis. Meie teeme ringsõidu Leedule kuuluval alal, mida tuntakse ka Neringa nime all. Külastame Smiltyne meremuuseum-akvaariumi ja delfinaariumi . Muuseum asub restaureeritud kindluses, kus on väljapanekud laevanduse ajaloost, laevamudelitest, navigatsiooniriistadest, aga ka akvaariumid, kus on võimalik näha nii Läänemere kui ka troopiliste merede kalu. Rikkalik on korallide ja merikarpide kollektsioon. Põnev ja atraktiivne on delfiinide etendus. Juodkrante lähedal jalutame Nõiamäel ja vaatame üle puuskulptuuride pargi , mis on valminud Leedu muistendite ainetel. Nida lähedal asuvad umbes 60 m kõrgused rändliivaluited. Kõrbeskäija tunne tekib kuidetel jalutades tõesti, ega ilmaasjata kutsuta Neringat ka Leedumaa Saharaks. Ööbimine Palangas samas hotellis.
4. päev

Hommikusöök. Külastame Palanga merevaigumuuseumi. Kretinga talveaed . Ristimägi - katoliiklaste pühapaik, mida on külastanud ka Rooma paavst. Õhtuks jõuame koju.

Lisainfo

Lisatasu eest:
 • lõunasöök Lidos
 • tasuliste vaatamisväärsuste ja ürituste pääsmed
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Kuramaa ja Leedu merevaigurannik 0 0 0 Anytime 4 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is