Reis

Kosutav nädalalõpp Mikolajkis!

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

2160

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Kirjeldus

Reis sobib suurepäraselt klassireisiks!
Poolamaa on suur ja lai, Eestist pea seitse korda suurem. Kahjuks on kujunenud arvamus, et ega seal Poolas küll midagi teha ega vaadata pole. Teadjamad aga väidavad vastupidist.Viimastel aastatel on turistide meelispaigaks saanud Kirde-Poolas asuv Warmia-Masuuria ajalooline piirkond. Selle maastikku iseloomustab mandrijää taganemisel kujunenud vaheldus rikas reljeef: kõrgendikud ja metsad vahelduvad järvedega, mida kokku on üle kahe tuhande. Poolakad nimetavad seda osa oma riigist rohelisteks kopsudeks ja tuhande järve maaks.
Veel kirevam on piirkonna administratiivne ja poliitiline minevik. Kõik Euroopa suuremad sõjad on siit üle käinud. Masuuria metsades ja soodes on sumbanud Teutooni ordu rüütlid, Napoleoni sõdurid kui ka vene punaväelased.Teise maailmasõja ajal resideerus siin Hundikoopaks nimetatud punker-peakorteris Hitler.
Keerulised ajad on kokku toonud erinevad etnilised grupid, kes kõrvuti elades on säilitanud oma kombed ja traditsioonid. Taoline rahvuslik mitmekesisus ja imeilus loodus, suurepärased puhkamisvõimalused eristavad Warmia-Masuuria piirkonda ülejäänud Poolast.
Selle reisi sihtkohaks on maalilises ümbruses asuv eksklusiivne hotell väga hea toitlustamise ja üllatavalt paljude vaba aja veetmise võimalustega (täiuslik veekeskus „Tropicana“ basseinide, mullivannide, saunade ja liutorudega, ööklubi, diskoteek, restoranid, keegel, golf, ratsutamine).

Hinna sees

sõit mugava bussiga
2 ööbimist koos hommikusöökidega
2 rikkalikku õhtusööki
pääse „Tropicana“veeparki ja saunadesse
pääse diskoteeki ja ööklubisse
eestikeelne reisijuht

Reisi ajakava

1. päev

Väljasõit varahommikul kokkulepitud kohast. Sõit läbi Läti ja Leedu, õhtul jõuame Poola Mikolajkisse. Majutume Golebiewski hotelli**** mugavates 2-kohalistes tubades. Veepargi kasutamine. Mängunurgad nii suurtele kui väikestele, aastaringselt tegutsev liuväli. Kella 22-st alates avatud diskoteek ja ööklubi.
2. päev

Hommikusöök (kl 7-11) rootsi lauas. Veemõnud veekeskuses. Ennelõunal väljasõit: külastame ajaloolist paika, Hitleri punkrite varemeid, kus asus füüreri peakorter „Hundikoobas“, mida ta kasutas alates 24.06.1941 kuni 1944 a. novembri lõpuni. 80 punkrist koosnev rajatis, mille seinte paksus ulatus 6 meetrini, asus suurel maa-alal, mille hitlerlased õhkisid 1945. a. jaanuari lõpus. 20.juulil 1944 tegi kolonel Claus von Stauffenberg siin ebaõnnestunud atendaadikatse Hitlerile. Peale seda sõidame Swieta Lipkasse, et tutvuda Põhja-Poola kaunima barokse palverändurite kirikuga, mis on kuulsaks saanud oma orelikontsertide poolest. Pealelõuna vaba. Õhtusöök. Hilisõhtust alates võimalus minna diskoteeki ja ööklubisse.
3. päev

Hommikusöök. Võimalus kasutada hotelli vaba aja veetmise võimalusi. Kell 9 asume tagasiteele, Eestisse jõuame õhtul.

Lisainfo

Reisiks on vajalik kehtiv ID-kaart või pass.

 

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega.
Lisatasu eest:  

 • meditsiiniabikindlustus (kohustuslik)
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Kosutav nädalalõpp Mikolajkis! 0 0 0 Anytime 3 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is