Reis

Hind50

KOHVIFESTIVALILE! 06. septemer 2020

Väljasõit

06 Sep

Kestus

1

Vaatamisi

1036

Kohti

7

reisikava

Väljasõit kell 8.30 Võrust Muusikakooli eest (Vabaduse platsilt). 

Kultuurikatlas toimub tänavu juba 4. korda  Tallinn Coffee Festival. Kahepäevane TLNCF programm on suunatud nii kuumade jookide sõpradele kui ka erialaproffidele. Programmis on baristavõistlused professionaalsetele kohvivalmistajatele. Tavakülastaja saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Festivalilt ei puudu mõnus muusika, meeleolukas programm ja oivaline aroom. Kohvisõpradel on võimalik nautida tõelist festivalimelu ning tutvuda suure hulga erinevate kohvi- ja teesortidega. Muuhulgas leida vastused küsimustele, mis on Chemex ja Aeropress, kuulata mõnusat diskorimuusikat ning maitsta parimat tänavatoitu.

Kultuurikatla Väikeses saalis algab kell 11 võistlus  „Estonian Latte Art Throwdown 2020“, mis toob kokku kohvi professionaalid, latte art baristad ehk kohvile „piimakunsti“ valajad, kes näidates üles osavust, täpsust ja kreatiivsust, suudavad kohvile valada erinevaid tehnikaid kasutades „piimakunsti“ motiive.
Võistlus on üles ehitatud playoff meetodil ning toimub paarides. Igast võistluspaarist parim läheb edasi järgnevasse vooru, kuni jääb alles kaks viimast e finalisti.
Selle, millist kujundit osavõtja peab järgmisena valama, otsustab loos. Iga võistluspaari mõlemad võistlejad saavad enne vooru algust valida ühe pildi, mida nad ei soovi kasutada. Need kaks kaarti tõstetakse kõrvale. Kohtunikud segavad allesjäänud pildid ning üks võistlejatest tõmbab pakist ühe pildi. Võistluspaaril tuleb valada pildil olev kujund.
Iga võistleja saab kallata kaks latte art kujundit korraldaja poolt ette antud anumasse. Kohtunikele hindamiseks esitab võistleja ühe töö. Latte art peab olema kallatud free pour latte art ehk vaba valamise tehnikas. Lisandite ja muude abivahendite kasutamine ei ole lubatud.
Etteaste sooritamiseks on igal võistlejal aega kuni kolm minutit. Võistleja ei ole kohustatud ise oma espressosid valmistama. Need võib valmistada tema tarbeks korraldaja poolt määratud vabatahtlik barista. Võistleja võib valmistada oma espressod ise, kuid ka sellisel juhul tuleb mahtuda etteantud ajalimiiti (kolm minutit). Võistlejal on lubatud piima vahustada rohkem kui ühe korra, kui selleks on vajadus. Ka see peab mahtuma võistlusaja piiridesse (kolm minutit).

Kella 15 paiku, kui võitjad on selgunud ja autasustatud, teeme bussitiiru Tallinna nendes osades, mis ehk nii tuttavad pole – Telliskivi loomelinnak, Kalamaja, Noblessner, Rotterdami kvartal.  Ja kuna ootamas on uus töönädal, siis bussinina lõunasse keerame kella 17 paiku.

Tagasi Võrus oleme kell 20.

 

 

Hind: 50 eurot

hinna sees

  • 7-kohalise bussi kasutus
  • bussijuht-reisijuhi teenused

Festivalidele on kindlam kaasa võtta sularaha! 

Lisatasu eest

  • kohvifestivali pääse 7eurot

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv pass või ID-kaart.


Tasumine: Ettemaks, pool reisipaketi hinnast, palume tasuda ABZ Reiside kontole EE121010220003996017 SEB pangas 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist. Kogu reisiraha peab olema tasutud 31 päeva enne reisi.

 

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
info@abz.ee
www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
KOHVIFESTIVALILE! 06. septemer 2020 50 0 7 06 Sep 1

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com