Reis

Hind45

Killavoor 7. august 2021

Väljasõit

07 Aug

Kestus

1 päev

Vaatamisi

874

Kohti

7

Foto on pärit siit.

ABZ Reiside pakkumine: reis “uksest ukseni” 7-liikmelisele seltskonnale.
Pane oma usaldusväärsetest sõpradest kamp kokku, vali kuupäev ja anna meile teada, kust reisi alustada soovite!

reisikava

Yin ja yang on Vana-Hiina filosoofias olemist iseloomustavad vastandlikud, kuid samas vältimatult kooseksisteerivad poolused. Üks ei saa eksisteerida ilma teiseta ning omavahelistes suhetes esindavad nad sageli oma vastandit. Just selline – vastanditest koosnev – on meie reisiprogramm “Killavoori Yin ja Yang, mille käigus saame osa järgmistest elamustest:

Järva-Jaanit võiks nimetada Eesti muuseumipealinnaks. Igiliikurist optimisti Tuve Kärneri eestvedamisel on sinna loodud muljetavaldavad tuletõrjemuuseum, kinematograafiamuuseum ja enam kui 450-st eksponaadist koosnev Vanatehnika Varjupaik.
Igasuguste liikurite ja kummaliste kulgurite killavooris saab näha nii varjupaiga varandust kui imetleda inimeste leidlikkust – näiteks komplekti mootorsaag “Družba” + propeller + jalgratas vms. 

Kubja ürditalu – imeilusa koduõue tagapoolel toimub tootmine. Peremees Kristianit võiks nimetada teejuhiks – tema teab, mis teed ta teeb või mida soovitab. Naudime hetke ja kogume tarkust – ja ikka ostame kaasa ka: kellele salemistee, kellele ürdisoolad…
kubja.ee

Tamsalu tammesalu – Riigikantselei algatusel rajati Eesti 100 aasta juubeliks üle Eesti saja tamme tammikuid – parke, alleesid, tammesalusid. “Kõige-kõige” tammik otsustati rajada Tamsallu – juba nimemaagia pärast. Kuid ka Eesti mõistes keskse asukoha pärast. Nüüd on Tamsalus sada noort tamme, igaühel ümber vanasõnavõru – see teeb tammikust ka sõnasalu.
Tammiku vahetus naabruses, endises Kukelossis on aga imeline väljapanek Eesti rahvuskivist, selle leiukohtadest üle Eesti, lubja põletamisest jne. Vaatame üle ka Tamsalu lubjapargi. 

Pluss põgusad peatused  mõnedes teele jäävates paikades, millest me tavaliselt oleme harjunud mööda sõitma ja mööda vaatama. 

NB! Kellaajad jms reisiinfo täpsustub hiljem!

 

Hind 45 eurot

hinna sees

  • 8-kohalise bussi kasutus
  • reisijuht-bussijuhi teenus
  • Kubja ürditalu külastus

Lisatasu eest

  • toitlustus

Lisainfo

Tasumine: Ettemaks 100 eurot palume tasuda ABZ Reiside kontole 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist. Kogu reisiraha peab olema tasutud 31 päeva enne reisi. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.
Ülekandega tasumisel palume märkida selgitusse reisi nimi, kuupäev(ad) ja reisija nimi. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.
Reisi tühistamisel vähem kui 31 päeva enne reisi algust ei tagastata reisijale ettemaksu.

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

 

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Killavoor 7. august 2021 45 45 7 07 Aug 1 päev

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com