Reis

Kaunis madjarite maa Ungari

Väljasõit

Igapäevaselt

Kestus

7 päeva

Vaatamisi

1620

TEGEMIST ON NÄIDISPROGRAMMIGA

Kirjeldus

Kui Te pole veel käinud Ungaris, siis on see reis mõeldud just Teile! Külastame Ungari tuntumaid turismiobjekte: pealinna Budapesti, Balatoni järve ning Egeri kindlust. Saame osa kõigest, mille poolest Ungari kuulus on: teeme laevasõidu Doonaul tuledesäras Budapestis, maitseme Ungari veine ning võtame osa mustlasmuusika ja ungari rahvatantsu saatel toimuvast rahvuslikust õhtusöögist. Kui on suvi, ujume Balatoni järves. Kui on kevad, sügis või talv, supleme termaalveejärves. Teel Ungarisse tutvume ka Poola kuningriigi kunagise pealinna Krakoviga.

Hinna sees

sõit mugava bussiga
reisijuhi teenused
6 ööbimist hotellis
6 hommikusööki
teemaksud

Reisi ajakava

1. päev

Sõit läbi Baltimaade ja Poola. Ööbimine Varssavis hotellis* (2-kohalised toad).
2. päev

Hommikusöök. Jätkub sõit läbi Poola Ungari suunas. Peatus iidses kuningalinnas Krakovis: Waveli kindlusloss, vanalinna hiiglaslik turuplats Rynek Glowny kangahallide, Maria kiriku, raekoja torni ja monumendiga Adam Mickiewiczile. Õhtuks jõuame Slovakkiasse. Ööbimine Donovalys hotellis** (2-kohalised toad).
3. päev

Hommikusöök. Neli tundi sõitu ja olemegi Budapestis. Linnaekskursioon: Gellérti mägi, kust avaneb ilus vaade Doonaule, Budale ja Pestile; võimas uusgooti stiilis hiiglasliku katedraali muljet jättev Parlamendihoone; suurejooneline Kangelaste väljak ja linnapark; Vajdahunyadi loss; lossipalee, Mátyási kirik (lisatasu eest); Kaluribastion (lisatasu eest). Õhtul imeilus laevasõit Doonaul tuledesäras Budapestis (lisatasu eest). Ööbimine Budapestis hotellis*** (2-kohalised toad).
4. päev

Hommikusöök. Väljasõit Balatoni järve äärde, Ungari tuntuimasse turismipiirkonda. Tutvume järve põhjakaldaga. Kõigepealt käime Tihanyi poolsaarel. Suvisel ajal naudime rannamõnusid Balatonfüredis (lisatasu eest). Jahedamal ajal ujume Hévizes (lisatasu eest), maailma ühes kuulsamas termaaljärves. Õhtul naudime veinikeldris häid veine (lisatasu eest). Budapesti tagasi jõuame hilisõhtul. Ööbimine Budapestis hotellis***.
5. päev

Hommikusöök. Vaba aeg lõunani. Võimalus teha sisseoste. Keskpäeval sõidame Egerisse. Tutvume linna, minareti (lisatasu eest) ja 13. sajandist pärineva Egeri kindlusega (lisatasu eest), mis on raamatust "Egeri tähed" meilegi tuttav. Õhtu veedame söögi ja joogiga, mustlasmuusika ja tantsuga Kaunite Naiste Orus (lisatasu eest). Ööbimine Egeri lähedal hotellis*** (2-kohalised toad).
6. päev

Hommikusöök. Alustame sõitu koju läbi Slovakkia mägede ja Poola. Ööbimine Bialystokis hotellis (2-kohalised toad).
7. päev

Hommikusöök. Jätkub sõit läbi Poola ja Baltimaade. Hilisõhtuks jõuame koju.

Lisainfo

Reisija on kohustatud tutvuma OÜ ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee.

Reisiks on vajalik kehtiv ID-kaart või pass.

Lisatasu eest:
 • pääsmed tasuliste vaatamisväärsuste juurde
 • meditsiiniabikindlustus
Küsi hinda

  print

  Broneeri reis

  Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
  Kaunis madjarite maa Ungari 0 0 0 Anytime 7 päeva

  Booking Information

  Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

  Maksumus

  Vahehind 0
  Kokku 0

  Customer Information

  *
  First Name is required.
  *
  Last Name is required.
  *
  Number Phone is required.
  *
  Address is required.
  Thank You. Your booking have received and booking number is