Reis

Hind449

Helsingi ja Porvoo 6.-8. august 2021

Väljasõit

06 Aug

Kestus

3 päeva

Vaatamisi

726

Kohti

20

1. päev R 6.08

Väljasõit Võrust varahommikul  kell 5.30. Sõit Tallinna.

10.30-12.30 laevasõit Helsingisse. Hommikusööklaevas rootsi lauas (paketi hinna sees).

Ülevaatlik bussiekskursioon Helsingis: Turuväljak, Presidendiloss, Toomkirik, Parlamendihoone, Olümpiastaadion, Sibeliuse monument jpm. Kaljukiriku külastus (pääse hinna sees, 3.- €).

15.00 – 17.00 külastame meremaailma SeaLife. Meremaailma basseinides ja akvaariumides on kodu leidnud üle 1500 isendi. Näha saab meritähti, haisid, kilpkonni, merihobusid ja hulgaliselt teisigi veealuse maailma elanikke. Teatud kellaaegadel saab jälgida mereelukate toitmist (pääse hinna sees, grupihinnad sellised täiskasvanud 14€.-, laps 9.-€). Lõunat on võimalik süüa meremaailma kohvikus või Linnanmäki lõbustuspargi territooriumil (lisatasu).

Seejärel imetleme Helsingit kõrgelt vaaterattalt. SkyWheel Helsinki on 40 m kõrgune vaateratas Katajanokkal, turuväljaku lähedal. Gondlitest avaneb võimas vaade merele, lähisaartele ja loomulikult üle terve Helsingi. Gondleid on kokku 30 ning ühte gondlisse mahub kuni 4 inimest. Sõit vaaterattal kestab 10-12 minutit (pääse hinna sees, täiskasvanud (12+) 13.-€, laps (3-11a) 9.50 €).

Ööbimine Helsingis Eurohostelis, www.eurohostel.fi . 2-3-kohalised toad, ühised pesuruumid. Õhtusöök.

2. päev L 7.08

Hommikusöök.

Kell 9.30 sõit Porvoosse. Jalutuskäik Soome kõige rootsipärasemas linnas, Porvoos (40 km Helsingist). Porvoo on justkui väike nukulinn samanimelise jõe kaldal, millel on Soome ajaloos oluline roll. Jalutame vanalinnas ja külastame Provoo toomkirikut. Võimalus osta kaasa Brunebergi komme.

Tagasiteel Helsingisse sõidame Fazeri tehast. 13.00-15.30 Fazeri tehase külastus: vaatame lühikest filmi Fazeri ajaloost ning tutvume troopiliste viljade ja maitsetaimedega, mida šokolaadi sisse pannakse. Igale külastajale väike kingitus! Lisaks saab Fazeris süüa nii palju komme, kui ise soovid! https://www.visitfazer.com/en/info/visitor-centre/  (Pilet hinna sees)

Enne hotelli minekut külastame Jumbo kaubanduskeskust. Jumbos on mitmeid erinevaid söögikohti ja kauplusi, sealhulgas Prisma ja Citymarket.

Sõit majutuskohta. Ühine õhtusöök.

3. päev P 8.08

Hommikusöök.

Külastame Suomenlinna kindlust, koos kohaliku giidiga, 10.00-13.00. Suomenlinna on Helsingi lähedale saartele 1748. aastal rajatud merekindlus, kuhu pääseb praamiga. Juba praamisõit kindlusesse on iseenesest elamus, mille ajal on võimalik näha ja pildistada Helsingit merelt. Suomenlinnas on palju huvitavat igas vanuses külastajatele: müürid, suurtükid, tunnelid, muuseumid ja restoranid, vt https://www.suomenlinna.fi/en/

Pääse hinna sees, lõunasöök lisatasu eest.

Laev Helsinki-Tallinn 16.30-18.30, õhtusöök laevas (26 eurot lisatasu eest)

Sõit lähtekohta.

Hind: 449 eurot (grupile 20 reisijat)

Hinna sees:

mugav väikebuss, 22 kohta
laevapilet Tallinn-Helsingi-Tallinn
bussi ülevedu Tallinn-Helsingi-Tallinn
reisijuht-giidi teenused
majutus hostelis 2-3-kohalistes tubades
2 hommiku-ja 2 õhtusööki majutuskohas
hommikusöök laevas (minnes
pääsmed, mis programmis märgitud, et hinna sees
käibemaks KMS prg 40 alusel

Lisatasu eest:

reisikindlustus
õhtusöök laevas (26 eurot)
lisasöögid, mis pole paketis märgitud, et hinna sees

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Helsingi ja Porvoo 6.-8. august 2021 449 0 20 06 Aug 3 päeva

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is