Reis

Hind45

Fotografiska ja Noblessner 8. jaanuar 2022

Väljasõit

08 Jan

Kestus

1 päev

Vaatamisi

504

Kohti

7


reisikava

Nick Brandti foto on pärit siit.

 

Väljasõit kell 8.00 Võrust Muusikakooli eest (Vabaduse platsilt), kell 9.00 Tartust McDonaldsi parklast. 

Jalasirutus- ja hommikukohvipeatus “Tikupoisis”.

Fotografiska külastus
Tere tulemast tippfotograafia koju! Samaaegselt on majas neli eripalgelist näitust, kaks neist eelviimast päeva!
Nick Brandti võimas väljapanek “See tühi maailm. Meil jääb vaid tolm.”  käsitleb Aafrika eheda looduse eskaleeruvat hävinemist inimeste käe läbi, näidates maailma, kus põgenenud loomadel pole enam ruumi ellu jääda.
Arno Rafael Minkkineni looming mõjub kui puhas luule, mis on püsiv, see on justkui kaasaegne kummardus looduse ja inimkonna suhetele. Tema väljapanekul “Kakssada aastaaega”  on fotod,arvukatest kohtadest kolmekümnes eri riigis üle maailma,
Eesti Arhitektide Liidu kuraatornäitus “Tänav I”: Tänav on koht, kus on pinget ja kus saavad kokku erinevad huvid – on läbisõidu huvi ja viibimise huvi.
Maisie Cousinsi näitusel „Rämps, dipikaste, muru, pojeng, tagumik” saavad külalised näha kolme projekti, millele kunstnik on pühendanud viimased viis aastat. Cousinsi makrofotograafia näitab elu selle kõige ehedamas vormis, alates purustatud puuviljadest, suurendatud kehaosadest, kaunitest taimedest, plastbeebidega kaunistatud pastaroa ülejääkidest kuni tarretiselöga ja mardikateni. Vaatajatena oleme pandud valiku ette ‒ tunda neist detailidest naudingut või tülgastust.

 

Noblessneri kvartal
Kunagisest allveelaevade tehasest Noblessner ja seda ümbritsevast alast on saanud inimestele ja merele avatud sadamalinnak, mis 2020.aastal  võitis Vilniuses Baltimaade mainekama kinnisvaraauhinna kategoorias “parim linnaruumi uuenemine”.
Noblessneri ajalugu algas 1912. aastal, mil kaks Peterburi ärimeest – Emanuel Nobel (Alfred Nobeli vennapoeg) ja Arthur Lessner – rajasid siia toonase Tsaari-Venemaa tähtsaima allveelaevade tehase. Aastatel 1913–1917 ehitati siin kokku 12 moodsat allveelaeva. Eesti iseseisvudes lõppes Noblessneris küll allveelaevade tootmine, kuid veepealsete laevade ehitus ja remont kestsid siin 2018. aasta augustini.
Kvartali keskel asubTaivo Pilleri ja Mart Haberi ehitud jõulupuu. Eesti ühed esifloristid ja -disainerid asutasid 1998 koos kahe norra sõbraga ettevõtte Shishi, ning nende eesmärk – luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid sisekujunduse ideid – on tänaseks realiseerunud. Tänaseks on Shishi tooted saadaval Tokyo, Londoni, Pariisi, Rooma, Berliini ja Kopenhaageni kaubamajades ning disaini- ja lillepoodides kõikjal Euroopas ning eksporditakse üle maailma.

Vaata lähemalt https://noblessner.ee/uudised/noblessneri-joulupuu-ja-muud-sundmused/

Lõunapausiks valime  kas Noblessneris asuva jaapani restorani Kampai või korraldame lõuna vastavalt seltskonna soovidele kuidagi teisiti.

 

Hind: 45 eurot 

hinna sees

  • 7-kohalise bussi kasutus
  • reisijuht-giidi teenused vastavalt programmile

Lisatasu eest

Lisainfo

Tasumine: Kogu reisiraha peab olema tasutud vahetult peale reisile registreerumist, kui reisibüroo töötajaatega ei lepita koha peal kokku teisiti.
Ülekandega tasumisel palume märkida selgitusse reisi nimi, kuupäev(ad) ja reisija nimi. OÜ ABZ Reisid arvelduskonto number SEB pangas on EE121010220003996017.

NB! Reisija on kohustatud tutvuma ABZ Reiside reisitingimustega www.abz.ee

 

OÜ ABZ Reisid
Seminari 5
Võru 65608
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

print

Broneeri reis

Reisi nimi Täiskasvanu Laps Vabu kohti Väljasõit Kestus
Fotografiska ja Noblessner 8. jaanuar 2022 45 0 7 08 Jan 1 päev

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Kokku

Maksumus

Vahehind 0
Kokku 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com