TAGASISIDE

8 Sissekannet
 • Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 7.-8.kl. reisiseltskond
  juuli 7, 2018

  Tuhat tänu ABZ-Reisidele ägeda reisi eest 14.-22.juunil Baierimaale ja Austriasse! Jõudsime 9 päevaga tohutult palju näha ja kogeda: Praha, Regensburg, München, Füssen, Ludwigi lossid Neuschwanstein ja Linderhof, kaunite majadega Oberammergau, veeparadiis “Wellenberg”, jääkoobas Eisriesenwelt, Salzburg, kõrgmäestikutee Grossglocknerstrasse Alpides ja muidugi Viin! Eriti suured tänud meie fantastiliste teadmistega reisijuhile Lennart Pillerile ja vägaväga tublidele-osavatele bussijuhtidele Aigar Villile ja Rein Kiranenile! Lennart avardas väga palju meie silmaringi, reisi lõpus koju tagasi sõites toimus ka viktoriin, et üle korrata, mida reisil nägime ja teada saime. Aigari ja Reinuga sõita oli hea ja turvaline, õppisime ka võru keelt, laulsime ja muidugi sai palju nalja! Suur aitäh! Tänulikud KSG 7.-8.kl. õpilased ja õpetajad Riina, Ülle, Kersti ja Laida

  Vasta
 • Grupp bussi ahtris olevaid reisijaid
  juuni 23, 2018

  Täname meeldiva reisi eest Ukrainasse! Kristi ,sinu kodutöö oli laitmatu! Merling Reisid- teiega võib iga kell luurele minna!Alati rõõmsameelsed ,abivalmid ja diskreetsed bussijuhid Rein ja Andres tulid reisil tekkinud tõrgetega auga välja.Tänud ka Merlisele,kes juhtis vägesid kodus!Teiega reisime iga ilmaga!

  Vasta
 • Tallinna Ühisgümnaasium 6.b
  juuni 14, 2018

  Täname suurepärase reisi eest Rakverre!
  Meie eriline tänu kuulub reisijuht Erikule ja bussijuht Tiidule.

  Ilusat suve!
  TÜG 6.b ja klassijuhataja õp Kiissa

  Vasta
 • Anneli ja Liivi
  juuni 12, 2018

  Suurimad tänud meeldiva reisi eest Horvaatiasse, mis toimus 2.-9.aprill! Täname väga bussijuhte Aigarit ja Andrest ning giid Veronikat- teiega sõita on lihtsalt suurepärane ja meeldiv! Ootame juba järgmist reisi!

  Vasta
 • SIIna Kall
  mai 21, 2018

  11 -13 mai. Imeline Sankt Peterburg. Ilm reisiks justkui loodud. Suur, suur aitäh väga professionaalsele giidile, Arvole ja fantastilisele bussijuhile, Merlisele.
  Aitäh ABZ Reisidele ja väga abivalmis ja kohusetruule Kristile.
  Vastseliina Gümnaasiumi õpilaste, õpetajate ja kõikide teiste reisijate nimel Siina Kall

  Vasta
 • Veevi Hõrak
  aprill 17, 2018

  ABZ Reisid ja Merling Reisid! Uma ja hää!!! Tervist ja jaksu veel ja veel ja veel!!!

  Vasta
 • Ülle Sok
  aprill 11, 2018

  2.-9.04.2018 Võru Segakoori Tervis kontsertreis Horvaatiasse. Kogu reis-algusest lõpuni-möödus teadmisi saades, kauneid kohti, looduse ilu ja ilma nautides, laulu lüües, kaaslastest rõõmu tundes, nalja ja naeruga. Elus ikka juhtub üht-teist. Tähtis on see, kuidas me juhtumitesse suhtume , neid lahendame. Meile anti see võimalus lahendada ootamatu olukord ja me tulime sellest üheskoos auga välja! Meil avanes ka hea võimalus tunda eestlastest lugupidavate horvaatide ja meie sugulasrahva ungarlaste esindajate abivalmidust.Suured tänud Võrratule Veronikale-meie giidile, bussijuhtidele Andekale Aktivist-Abisolist Aigarile ja Abivalmis Andresele ning Kodus Korraldanud Kairele!!!
  Aitäh, ABZ Reisid ja Merling Reisid! Me reisime veel koos!

  Vasta
 • Silver Org
  mai 2, 2017

  Oli meeldiv, läheks uuesti

  Vasta

Anna meile oma reisi kohta tagasisidet.

Palun sisesta oma tagasiside
Palun sisestage oma nimi.
Palun sisestage oma e-posti aadress.
Please enter a valid email address.