abz reisid

Avastuste avar aabits

Ükski koht ei ole liiga kaugel

OLEME AVATUD E-R KELL 9-16
VÕRUS SEMINARI TN 5

Tähekombinatsioon ABZ väljendab meie põhitegevust, milleks on kestuselt ja sisult erinevad reisid ehk teisisõnu reisid A-st Z-ni. Teie reisisoovide elluviimiseks võime põhitegevuse jagada kolmeks suuremaks osaks: bussireiside korraldamine, laevapiletite müük ja puhkusereiside vahendamine.

Suur osa bussireisidest on tellimusreisid väga erinevatele gruppidele, olgu see siis koolireis, klassireis, koolitusreis või õppereis, puhkuse- või kultuurireis.

Info reiside kohta leiate meie reisikalendrist https://abz.ee/reisid/
Näidisprogrammide alt  aga leiate erinevaid põnevaid reisimarsruute, mida oleme viimaste aastate jooksul gruppidele korraldanud. Nende puhul on teil vabadus ise valida grupi suurus ja reisi aeg.
Kui te aga ei leia ei reisikalendrist ega näidisreiside hulgast endale sobilikku reisiprogrammi, kuid teil on reisiidee, mida sooviksite teostada, võtke julgesti ühendust!

Lisaks reisidele suurte reisibussidega pakume reisihuvilistele võimalust sõita ka väikese 8-kohalise bussiga. See annab vabaduse panna reisiseltskond kokku oma lähedastest või sõpradest-tuttavatest. Nii on reis turvaline ja mugav! Mitmed meie reisikalendris olevad reisid ongi planeeritud 7-liikmelistele gruppidele. See muidugi ei tähenda, et neid reisiprogramme ei võiks tellida suuremad grupid. Vaata lähemalt meie reisikalendrist https://abz.ee/reisid/ ja loe ka http://ulllugu.blogspot.com/2020/04/abz-reisid-lilled-kaheksale-kiirele.html

Hetkel toimuva laevaliikluse ja piletihindade ning soojamaareiside kohta uuri meie reisikonsultantidelt!

Alates 1. märtsist 2021 jagame ABZ Reisides ka Võru maakonna turismiinfot.
Astu läbi või helista 78 21 881!

PÕNEVATE REISIKOHTUMISTENI!

Covid-19

Kinnitame, et teeme kõik endast oleneva, et meie külastajatel ja klientidel oleks COVID-19 leviku tingimustes nii meie büroos kui ka meie korraldatud reisidel turvaline ja mugav.

Oleme kursis Terviseametilt saadud viiruse leviku tõkestamise juhistega ja järgime neid meie igapäevatöös.
Puhastame ja desinfitseerime sagedasti puudutatavaid pindu regulaarselt  ning tuulutame ruume. Vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele palume meie kontoris kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit. Käte desinfitseerimiseks vajalik desojaam asub sissepääsust paremal ning vajadusel anname külastajale ka maski. Samuti on tagatud distansi hoidmise võimalus nii omavahel kui ka teenindajatega.

Palume haigustunnustega külastajatel ja klientidel meid mitte külastada ning täidame seda reeglit ka ise!

Vaata meie teenuseid

Foto: Kaisa Äärmaa

REISI AITAB PLANEERIDA

MEIE PAINDLIK MAKSEGRAAFIK

Meie mitmest osamaksest koosnev maksegraafik võimaldab reisi muretult sobitada oma eelarvega

Võta meiega ühendust

Meie reisikonsultandid vastavad Teie küsimusele esimesel võimalusel