Reis

Hind384

Lääne-Ukraina 8.-13. juuni

Väljasõit

08 06 2018

Kestus

6 päeva

Huvilisi

331

Vabade kohtade arv

5

reisikava

Üldinfo:
Allolev reis on asendusvariant seoses jalgpalli-MM-ga ärajäänud Moskva reisile. Reisikava täieneb lähiajal hotelli- jms infoga. 

Reisikava:
1. päev R 8. juuni

Väljasõit vastavalt kokkuleppele (Võru piirkond). Sõit läbi Läti, Leedu ja Poola. Ööbimine Poolas  (Miedzyrzec Podlaski, ***hotell Hesperus).

2. päev L, 9. juuni
Hommikusöök.
Jätkame liikumist Ukraina poole. Teeme väikese peatuse Poola linnakeses Zamość – linnas, mis asus kaubateel Põhja-Euroopast Mustale merele, mis seetõttu rajati Itaalia renessansslinnade eeskujul ning mida tuntakse ka renessansipärli ja põhjamaade Paduana.
Õhtuks jõuame Ukraina rahvusliku meelsuse kantsi Lvovi. Esmane tutvus linnaga. UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud Lvov on tõeline pärl, täis idüllilisi tänavaid, põnevaid hoove ja nurgataguseid. Vabadusvõitluse juht Bandera, keda venemeelsemates piirkondades nähakse peamiselt negatiivses valguses, on siin rahvuskangelane. 2010 andis president Juštšenko Banderale postuumselt  Ukraina kangelase nimetuse, 201 võttis kohtuotsus selle ära…
Kohalik õllepruulimiskoda teeb Putin Huilo nimelist õlut ja populaarsesse söögikohta partisanide keldrisse sissesaamiseks on vaja teada parooli.
Ühine ukrainapärane õhtusöök.
Ööbimine hotellis (2-sed toad).

3. päev P, 10.juuni
Hommikusöök.
Bussi- ja jalgsiekskursioon Lvovis. Linna tähtsamaiteks vaatamisväärsusteks on 19. sajandi lõpus ehitatud Lvivi ooperi- ja balletiteater, samuti riigi vanim, 1661. aastal asutatud Lvivi Ivan Franko Rahvuslik ülikool (saab õppida ka eesti keelt!), juugendstiilis raudteejaam, mida peetakse Euroopa üheks kaunimaks ja vanimaks. Lvovis von eriliselt palju kabeleid, kirikuid, kloostreid.  On Ukraina kreeka-katoliku, rooma-katoliku, armeenia kiriku pühakojad, aga ka paljude teiste religioonide sakraalehitised. Religiooni lähedust ning selle olulisust on tunda igal sammul.
Lvivis on mitu kohviröstimistehast ja nad on selle üle väga uhked. On ka kohvitehas-muuseum http://visittoukraine.com/en/unique-ukraine/lviv-coffee-mine Tehaste juures on kohvipoekesed kus saab nii kohvi juua kui lasta endale kaasa jahvatada. https://europeancoffeetrip.com/best-coffee-in-lviv/. Maitseb tõesti hää!

4. päev E, 11. juuni
Hommikusöök.
Väljasõit maalilistesse Karpaatidesse Skolivski Beskiidide Rahvusparki. Just siin elavad „tõelised ukrainlased“.
Tustanis imetleme kaljumassiivi, millel 9.-10. sajandil asus kindlus.
Truskavets on ravi-mineraalvee poolest kuulus kuurortlinn, kus viibis korduvalt ka Konstantin Päts.
Pärastlõunane söögipaus tõelises hutsuuli stiilis hütis: http://skelja.at.ua/ – ukrainapärane ja maitsev!
(Ringsõit ca 250 km).
Ööbime samas hotellis Lvovis.

5. päev T, 12. juuni
Hommikusöök. Sõidame ca 30 km Lvovist põhja pool asuvasse Zhovkva linnakesse, kus imetleme UNESCO pärandisse kantud ikooniderohket puitkirikut.
Alustame tagasiteed. Ööbimine Poolas.

6. päev K, 13. juuni
Hommikusöök.
Sõit läbi Poola, Leedu ja Läti Võrru.
Reisi marsruut kaardil: https://goo.gl/maps/PpEpMLQUSc92

hinna sees

  • mugav  reisibuss
  • giid-reisisaatja teenused
  • 5 ööbimist hotellis (2-kohalised toad) koos hommikusöögiga
  • 2 õhtusööki Ukrainas
  • meditsiiniabikindlustus. Meditsiiniabikindlustus katab kindlustusjuhtumi korral ka visiiditasud, voodipäevatasud ja riikidevahelise transpordi, mida Euroopa ravikindlustuskaart ei kata.
  • teemaksud, parklatasud
  • käibemaks KMS § 40 alusel

Lisatasu eest

  • 1-kohaline majutus

Lisainfo

Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus. Kaardi tellimise kohta loe: https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

Tasumine. 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist palume teha ettemaks 100 eurot inimese kohta. Kogu reisi maksumus peab olema tasutud hiljemalt 31 päeva enne reisi algust. Reisid maksumusega alla 100 euro tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale reisile registreerumist.

NB! Reisile registreerumise ja reisiraha tasumisega kinnitate, et olete tutvunud OÜ ABZ Reisid reisitingimustega www.abz.ee

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.

OÜ ABZ Reisid
Kooli 6, Kagukeskus
Võru 65606
Tel. +372 78 28 498
e-mail: info@abz.ee
web: www.abz.ee

Prindi

Reisi broneerimine

Reisi nimetus Hind täiskasvanu kohta Hind lapse kohta Kohti kokku Väljasõit Kestus
Lääne-Ukraina 8.-13. juuni 384 0 5 08 Jun 6 päeva

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Kogusumma KOGUHIND

KOKKUVÕTE

Hind 0
KOGUHIND 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Ulvi Mustmaa

Reisijuht, giid

Phone

+372 56 457 384

Email

ulvi.mustmaa@gmail.com