Meelespea reisile minejale

EST GER
reisikalender
Pakkumine kooligrupile 2018
koolireisid (näidisprogrammid)
bussireisid Eestis (näidisprogrammid gruppidele tellimiseks)
bussireisid välismaale (näidisprogrammid gruppidele tellimiseks)
muud teenused
reisitingimused
kasulikke linke
meelespea reisile minejale
liitu mailinglistiga
uudised
meie koostööpartnerid

1. Reisidokument: pass või ID-kaart
Veendu, et sinu reisidokument oleks kehtiv (reisides väljapoole Euroopa Liitu, kehtivus 3-6 kuud peale reisi lõppu.)
Euroopa Liidu piires saab reisida ka ID-kaardiga.

 

2. Reisile registreerimine
Võimalik registreeruda ABZ Reisid kodulehekülje kaudu (telli reis) või e-posti teel. Registreerimisel edastada alljärgnevad andmed: reisi nimetus ja kuupäevad, kõikide reisijate ees- ja perekonnanimi, isikukood, postiaadress, kontakttelefon ja e-posti aadress. Registreerimine eeldab, et oled tutvunud reisikava ja reisitingimustega.

 

3. Reisi eest tasumine
Ettemaksu summa ja tasumise aeg on märgitud reisikavas. Kogu reisiraha koos tellitud lisateenustega (kallim kajut, söögid laevas, 2-ne majutus, reisikindlustus jms) peab olema tasutud hiljemalt 4 nädalat enne reisi väljumist. Tasumine toimub kas pangaülekandega ABZ Reiside a/a SEB pangas 10 22 00 0399 6017 (selgitusse märkida reisi nimi, aeg ja reisijate nimed),  sularahas või kaardiga meie büroosse.

 

4. Reisikindlustus
Reisile soovitame vormistada reisikindlustuse. Meditsiiniabikindlustus hõlmab kulud arstiabile sh visiiditasu, vajadusel haiglaravi, transpordi koju jms.

Reisitõrkekindlustus korvab ära jäänud reisi maksumuse ja kulud täiendavatele piletitele.

Pagasikindlustus katab pagasi kahjudega seotud kulud. Kindlustuse vormistamiseks teatada reisikonsultandile nimi, isikukood, kontakttelefon, reisi sihtkoht ja kuupäevad.

 

5. Enne väljasõitu
24 h enne reisi kontrolli üle väljasõidu aeg ja koht, samuti küsi võimalikest muudatustest reisikavas.Tellitud bussireisid algavad grupi asukohast. Kui mõnest teisest paigast on samale reisile vähemalt 20 inimest, siis sõidab buss ka sealt läbi. Grupiga liitunud üksikreisijad peaksid tulema ise reisi lähtekohta või valima bussile tuleku koha vastavalt bussi marsruudile. 

 

6. Valuuta reisil
Piletite ostmiseks võta kaasa sobiv valuuta, ainuüksi pangakaardile ei saa lootma jääda. Kui reis kulgeb läbi Leedu ja Poola, võta kaasa väikesteks kulutusteks (WC ja tanklapeatused) Poola zlotte ja euro münte.

 

7. Reisikott
Soovitame suuremasse kotti panna põhiosa asjadest ja hoida seda pagasiruumis. Eraldi paki asjad, mida on vaja kasutada sõidu ajal bussi salongis. Kui reis sisaldab laevasõitu, tuleb isiklik alkoholi- ja suitsuvaru endaga laeva kaasa võtta.

 

8. Riietus
Mugav ja ilmastikuga sobiv. Kaasa võtta vahetusriided ja -jalatsid, vihmakeep ja õhtuks soojem riietus.

 

9. Söök/jook
Bussireis ei võimalda teha teel sihtkohta ja tagasi pikki peatusi, seepärast tuleks kaasa võtta nt. konserve, leiba saia, küpsiseid ja pakitoitu. Valdavalt omatoitlustamine eeldab seda, et tuleks kaasa võtta väike termos, lusikas, nuga, kahvel, veekeetja, kruus (mitte klaasist). Loobuda kiiresti riknevatest toiduainetest.

 

10. Ravimid
Kui tarvitate alaliselt mingeid ravimeid, siis tuleks need kaasa võtta, samuti tablette peavalu ja kõhuhädade vastu.

Abz reisid facebook  Hakka fänniks
Pakkumised
« Võrukaela mäng!
© 2013 ABZ Reisid | E-mail: info(at)abz.ee | Asukoht: Kagukeskus, Kooli 6, 65606 Võru veebidisain