Uudised

EST GER
reisikalender
Pakkumine kooligrupile 2018
koolireisid (näidisprogrammid)
bussireisid Eestis (näidisprogrammid gruppidele tellimiseks)
bussireisid välismaale (näidisprogrammid gruppidele tellimiseks)
muud teenused
reisitingimused
kasulikke linke
meelespea reisile minejale
liitu mailinglistiga
uudised
meie koostööpartnerid

 

 

GoAdventure reisijate tagasitoomisest Egiptuse kuurortidest Hurghada ja Sharm el-Sheikh  (9.11.2015)


1. Reisijad, kes asuvad Egiptuse kuurordis Sharm el-Sheikh, tuuakse esialgsete plaanide kohaselt tagasi Tallinna esmaspäeval 9. novembril 2015 a. Reisijad, kes on lennanud Hurghadasse 31. oktoobril 2015 a on samuti plaanis tagasi tuua 9. novembril 2015 a.
2. Reisijate tagasi toomine 9. novembril 2015 a on seotud täiendavate ohutusmeetmetega veendumaks reisijate ohutut tagasi toomist ning ühtlasi Sharm el-Sheikh ja Hurghada lennujaamade ülekoormatusega seoses Venemaa ja paljude Euroopa riikide turistide evakueerimise tõttu.
3. Lähtudes reisijate ohutuse tagamisest ja tuginedes meie käesolevale informatsioonile võtsime vastu otsuse jätta lähinädalatel ära lennud Sharm el-Sheikh ja Hurghada lennujaamadesse.
4. Kõigile GoAdventure reisijatele, kes on hetkel Egiptuses, tagatakse tasuta elamine nende hotellides, toitlustus ning transfeer lennujaama.
5. Teatame, et reisijatel, kes asuvad Egiptuse kuurortides, ei ole otsest julgeolekuohtu.
6. Reisikorraldaja GoAdventure vastutab kõigi oma reisijate julgeoleku eest ja teeb kõik endast oleneva, et tagada reisijate ohutut kojutulekut.
7. Täpse väljalennu aja Egiptuse lennujaamadest ja saabumise Tallinna avaldab GoAdventure esimesel võimalusel oma kodulehel www.goadventure.ee. Samuti saadetakse koheselt informatsioon edasimüüjatele. GoAdventure informeerib sellest ka kõiki reisijaid, Eesti Vabariigi konsulaati Egiptuses ja Tallinna lennujaama.

 

Täname Teid mõistva suhtumise eest!

Teie GoAdventure

 

 Abz reisid facebook  Hakka fänniks
Pakkumised
« Võrukaela mäng!
© 2013 ABZ Reisid | E-mail: info(at)abz.ee | Asukoht: Kagukeskus, Kooli 6, 65606 Võru veebidisain